KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Silkscreen 9412582
nr 941 2582
Vadim Markin
(f. 1960)
Silkscreen, Vadim Markin, Katt, signerad, motivet: 28x39
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:20:37
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin